HomeSuperligaAnketa iFlorbalu no.1: Je nejlepší hala Podvinný mlýn? A která je nejhorší?

Anketa iFlorbalu no.1: Je nejlepší hala Podvinný mlýn? A která je nejhorší?

- - 0

Florbalová superliga soutěžního ročníku 2019/20 skončila ze dne na den kvůli šířící se pandemii koronaviru. A protože šampioni ani sestupující nebudou známi, web iFlorbal bilancuje trochu jinak. Jak vše viděli sezonu samotní aktéři? V anonymní anketě odpovídalo 55 florbalistů na otázky, které mnohdy bývají nezodpovězené.

Jako první přichází na řadu volba nejlepší a nejhorší haly, kde se florbalová superliga v sezoně 2019/20 hraje. Hodnotila se kritéria atmosféry, zázemí, povrchu.

Nejlepší florbalová hala:

UNYP ARÉNA – PODVINNÝ MLÝN

Nejen Sparta, která má ve Vysočanech domácí prostředí, ale i další pražské kluby využívají největší pražskou florbalovou arénu a to především na televizní utkání. Bohužel v základní části nebývá vyprodaná, kapacita sedadel je 1300 sedadel. Na druhém místě se umístila Sportovní hala v Mladé Boleslavi, kde domácí tým od nové sezony na každé utkání pokládá speciální povrch a také interiér haly se díky florbalistům zvelebil, například tribuny dnes jsou v modrobílé kombinaci. Na třetím místě jsou Pardubice, navzdory parketám na hrací ploše. Hala na Dašické ulici je ale oblíbená díky atmosféře i velmi dobrému zázemí pro týmy.

Podvinný mlýn – UNYP Arena

Nejhorší florbalová hala:

DĚKANKA

Děkanku se pokusil florbalový oddíl Bohemians zvelebit a před šesti lety jí v interiéru převlékl do zelenobílých barev. Zázemí stařičké haly ale těžko přestavíte a tak je Děkanka pro samotné hráče nejméně oblíbeným místem pro florbalová klání. Druhé místo obsadila liberecká hala na ZŠ Dobiášova, kde má útočiště FBC Liberec, třetí je střešovická Stodola, domácí stánek Tatranu.

Hala Děkanka
Hala Děkanka

 

Pořadí na prvních pěti místech:

nejlepší hala nejhorší hala
Podvinný Mlýn 33,49% Děkanka 32,42%
Mladá Boleslav 17,72% Liberec Dobiášova 16,06%
Pardubice 10,96% Tatran 13,78%
Otrokovice 8,71% Maloměřice 9,55%
Dubina 8,11% Vinohrady 8,18%

 

Dotázáni byli vždy 4 zástupci všech superligových klubů a zpět přišlo 55 ze 60 dotazníků.

V dalších pokračování anket se dozvíte, kdo je samotnými hráči považován za nejlepšího hráče superligy, nejlepšího brankáře, nejchytřejšího či nejrychlejšího hráče, rytíře ligy, tedy hráče s nejlepším sportovním chováním a naopak největšího grázla ligy, tedy toho, kdo nehraje zrovna fér. Volil se i nejméně doceněný hráč ligy, nejnudnější tým, nejlepší a nejslabší trenéři, či nejlepší a nejhorší rozhodčí.

Fórum hráčů odpovídalo, na otázku ohledně ideálního počtu týmů v superlize, a i na to, jaký má česká nejvyšší soutěž kredit. Anketní otázkou bylo i to, na co může být česká mužská elitní soutěž pyšná a naopak co je její největší zlo. Florbalisté odpovídali i na formát prodloužení a v neposlední řadě na téma čím zatraktivnit florbal.

Výsledky dalších anket budeme zveřejňovat v dalších dnech.

Žádné komentáře

Vyhledávání

Rubriky

Populární články

Přidejte se

Znáte i vy zajímavé florbalové příběhy, které by stálo za to, zapsat do kroniky? Napište mail a vyprávějte.

Nejčtenější články

Rubriky

© Copyright 2020. Florbal Magazín